headerphoto
Główna

Pakujmy uważnie nasze paczki!

W dobie powszechnej cyfryzacji i upowszechnienia się szybkiego Internetu bardzo mocno spopularyzowane zostały zakupy w sieci.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, znacznie przewyższające pod każdym względem poza bezpieczeństwem, konwencjonalne zakupy w placówkach lokalnych sklepów. Jednymi z zalet kupowania internetowo jest między innymi to, że nie musimy czekać w kolejce oraz to, że transakcja przebiega znacznie szybciej, najczęściej wystarczy kilka kliknięć, które powodują przelanie pieniędzy z naszego konta bankowego na konto sprzedawcy. Wcześniej wspomniane bezpieczeństwo wciąż jednak nie stoi na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o zakupy w sieci internetowej. 

Nie tylko istnieje ryzyko oszustwa finansowego, ale także nieotrzymania przez nas właściwej przesyłki, bądź co gorsza uszkodzonej. Aby temu zapobiec wprowadzono metody ochrony przed takimi wypadkami. Powstały między innymi płatne ubezpieczenia na przesyłki oraz możliwość otwarcia paczki przy listonoszu i w wypadku niezgodności towaru z zakupem odesłania jej z powrotem do nadawcy oraz specjalne materiały zabezpieczające jak mata bąbelkowa bądź narożniki ochronne.
Dowiedz się więcej na stronie: http://airpag.pl
To wszystko sprawiło, że dzisiejszy kupujący nie są zdani na łaskę losu. Zakupy przez internet nie są już jak rzut monetą z 50% szans, że uda nam się kupić właściwy produkt za właściwe pieniądze bądź stracimy pieniądze jak i nie otrzymamy pożądanego przez nas produktu. Jednak na nic zdadzą się wszelkie informatyczne systemy, wprowadzanie nowych ustaw chroniących prawa konsumenta jeśli zawiedzie czynnik ludzki, będący pierwszą linią tej walki o dobro konsumenta. Dlatego warto zadbać o dobre pakowanie przesyłek.

Galeria zdjęć:

pakowanie przesyłek

mata bąbelkowa

narożniki ochronne


Skomentuj ten artykuł